Strany
potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
Strany potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
zavřít

Napište hledaný výraz a stiskněte Enter

 

krádež!!!

Poslal systém SP - dopisovatel Stran potápěčských

Zde se pouze evidují nově zapsané krádeže výstroje

Policie hledá majitele ukradených věcí

27.02.2018

V sobotu 17. února 2018 ve 21 hodin zadrželi trutnovští kriminalisté v Praze ve vozidle Ford dvaatřicetiletou ženu a jejího pětačtyřicetiletého přítele, těm bylo následně 18. února 2018 předáno usnesení o zahájení trestního stíhání jako obviněných ze spáchání přečinu a zločinu krádež a poškození cizí věci spáchaného ve spolupachatelství dílem dokončeným a ve čtyřech případech ve stádiu pokusu.

Muž se ženou při páchání trestné činnosti vnikali do garáží za použití násilí a zde se zaměřovali mimo jiné na disky s letními a zimními pneumatikami, jízdní kola, nářadí, motocykly, zahradní sekačky a vše ostatní, co jim přišlo pod ruce. Kriminalisté dvojici kladou za vinu celkem 63 skutků, v rámci kterých se vloupala do více než 80 garáží.

Po kliknutí na obrázek v původním článku vstoupíte do galerie, kde můžete vidět spoustu zajištěných věcí vztahujících se k tomuto případu, přičemž místně se předměty z mohou vztahovat k majetkové trestné činnosti páchané v krajích Královéhradeckém, Pardubickém, Středočeském, Jihočeském, Plzeňském, Libereckém a v Kraji Vysočina.

S věcmi, které nenajdou svého majitele, bude po šesti měsících od zveřejnění tj. od 22.2.2018 naloženo dle platné právní legislativy.

V případě, že se jedná o vaši věc, prosíme kontaktujte Službu kriminální policie a vyšetřování Královéhradeckého kraje na telefonní číslo: 725 083 211; 602 160 308