Strany
potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
Strany potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
zavřít

Napište hledaný výraz a stiskněte Enter

 

Aqua-Zone diving s.r.o.

Adresář firem a organizací

Obecné informace
Zapsal a edituje

Naše firma se specializuje na výrobu velmi kvalitních podobleků, určených k potápění v suchém obleku. Všechny naše Podobleky jsou vyráběny s maximálním důrazem na zajištění pohodlí a minimalizaci tepelných ztrát v průběhu ponoru. Pečlivě vybrané materiály zvyšují komfort nejenom při vlastním ponoru, ale i po něm. Záleží nám na tom, aby se každý potápěč cítil vždy komfortně a i v těch nejtěžších podmínkách se mohl na naše výrobky spolehnout. Můžete si zvolit správnou tloušťku izolačního materiálu, aby Vám v zimě bylo teplo a v létě jste zase netrpěli horkem. Jestli Vám nesedí konfekční velikost nezoufejte, vyrobíme Vám podoblek na míru!

„Naše „After dive“ produkty Vás budou chránit v průběhu celého potápěčského dne. Stylová potápěčská móda, ve které se budete cítit skvěle! To je my – Aqua Zone. 

Aqua Zone je distributorem pro Českou a Slovenskou republiku skvělých potápěčských skútrů Divertug. Skútry nejsou nic nového, ve skutečnosti jsou okolo nás již dlouho, ale doteď šlo o velmi exkluzivní produkty, těžké, neohrabané a opravdu DRAHÉ.

www.divertug.cz

Divertug vám nabízí profesionální řadu skútrů vytvořenou pro reálné potřeby potápěčů. Lehké, kompaktní a cenově dostupné. 
Jde o špičkové skútry se skvělou autonomií a rychlostí. Jsou testovány do 130m hloubky s detailními testy vodotěsnosti u každého skútru.

Veškeré servisní služby jsou prováděny v ČR v našem autorizovaném servisním středisku!

 

Adresa provozovny
Ulice
Josefa Sousedíka 1730
Místo
Vsetín
PSČ (+ev. stát)
75501
Komunikační kanály
E-mail
Telefon 1
+420-777808440
Otevírací / provozní doba
Pondělí
10-17
Úterý
10-17
Středa
10-17
Čtvrtek
10-17
Pátek
10-14
Údaje naposledy změněny dne 12.08.2022 16:05:08