Strany
potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
Strany potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
zavřít

Napište hledaný výraz a stiskněte Enter

 

Taba - Taba Holiday Resort obecně

Detail lokality

Parametry lokality
Stát
Typ
Moře - ponořený útes
Nadm. výška
 m.n.m
Max. hloubka
60 m
Statistické údaje
Průměrné teploty vody v hloubce po měsících
leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec
- - - - - - - - - - - -
Popis lokality O resortu jsou kupodivu jenom sporé potápěčské informace, což je velká škoda - dobré ubytování v hotelu, výborný servis centra Sinai Divers, různorodý terén, možnost potápění na vlastní pěst až třikrát denně... 
 
Centrum má webovou stránku a pokud uhradíte ponory předem (bankovní převod, kreditní karta), vyjdou vás levněji než v Chorvatsku (s všemožnými slevami okolo dvanácti peněz evropských) a zážitek je v mnoha směrech neporovnatelný. 
 
Velice milý personál, možnost úschovy potápěčských cajků, 3-5 denní balíčky ponorů, průvodce není nutný ani pro první ponor, zdarma doprava jeepem po okolí, vzdálenější lokality (Nuweiba) za příplatek - máte pocit, že nic není problém. Centrum má bohužel pouze 12l DIN lahve, ale můžete si za příplatek (pět peněz evropských) vzít dvě a INT redukce jsou (údajně) k dipozici. K dispozici byly i lahve s kyslíkem. 
 
Otevřeno 9:00 - 17:00, takže pokud chcete stihnout tři ponory denně, musíte se otáčet, ale stihnout se to bez většího stresu dá. Kurzy PADI a discovery dive (čtyřicet pět peněz evropských). V druhé polovině prosince jsme měli centrum jen pro sebe a byla to paráda.
Vloženo 18.12.2007. Údaje naposledy změněny dne 19.12.2007
Stavy lokality Bohužel žádné hlášení stavu lokality nemáme k dispozici.