Strany
potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
Strany potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
zavřít

Napište hledaný výraz a stiskněte Enter

 

Help - registrace

Nápověda - Registrace nového uživatele

autor: Zdeněk Šraier  (publikováno: 24.04.2018)

Registraci zahájíte v sekci Kontakty. Určitě neprovádějte novou registraci, pokud již registrován(a) jste. To můžete zkontrolovat v seznamu registrovaných úživatelů (Kontakty - Registrovaní uživatelé). Pokud se tam najdete a neznáte heslo, nechte si ho poslat. Pokud neznáte heslo a nemáte ani přístup k e-mailové schránce, kterou jste registroval(a), kontaktujte správce

Registrace nového uživatele - screenshot

Vyplňte jednoduchý formulář. Používejte standardní diakritiku. Jméno a příjmení pište s velkým písmenem na začátku, ostatní pímena malá. Pro registraci je nutný souhlas se zpracováním a uchování osobních údajů. Více o tom najdete v tiráži.

Registrace nového uživatele - screenshot

Po stisknutí tlačítka zapsat je Vaše registrace uložena do databáze, ale ještě není aktivní. Do 7 dnů musíte registraci potvrdit přihlášením dočasným heslem, které Vám bylo vygenerováno a zasláno na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Zkontrolujte svoji e-mailovou schránku a najdete tam podobný e-mail:

Registrace nového uživatele - screenshot

Název Vašeho kontaktu a zároveň login pro přihlášení je automaticky vygenerován z Vašeho příjmení a jména, pokud již takový existuje, je přidáno místo bydliště nebo číselné rozlišení. V e-mailu najdete dočasné heslo, jím se můžete ručně přihlásit a nebo můžete udělat totéž kliknutím na odkaz o něco níže v e-mailu. Přihlášením potvrdíte platnost své registrace a funkční e-mailovou adresu. Po přihlášení jste přesměrován(a) na změnu hesla. Tu nemusíte provádět, ale protože dočasné heslo cestovalo za Vámi otevřeným e-mailem, důrazně to doporučuji.

Registrace nového uživatele - screenshot

Login a dočasné heslo jsou automaticky předvyplněny, stačí jen zapsat Vaše nové heslo a pro kontrolu ho zopakovat. Pak stiskněte tlačítko Změnit heslo.

Registrace nového uživatele - screenshot

Proběhnou potřebné kontroly a heslo je změněno.

Registrace nového uživatele - screenshot

Jste nasměrován(a) na přehled své registrace, tak jak ho vidí všichni ostatní. To, že jste přihlášen(a) můžete poznat podle loginu, který se zobrazuje vlevo pod vyhledávacím políčkem. Kliknutím na tento login se vždy dostanete na tento přehled svojí registrace.

autor: Zdeněk Šraier