Strany
potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
Strany potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
zavřít

Napište hledaný výraz a stiskněte Enter

 

Help - heslo

Nápověda - Zaslání ztraceného hesla

autor: Zdeněk Šraier  (publikováno: 24.04.2018)

Pokud si nepamatujete svoje heslo, ale máte funkční registrovanou e-mailovou adresu, můžete si nechat poslat dočasné heslo e-mailem. Pokud není Vaše registrovaná e-mailová adresa funkční, nezbývá, než kontaktovat správce.

Ztracené heslo - screenshot

Jedním ze způsobů, popsaných v nápovědě pro přihlášení, se proklikejte na přihlašovací formulář. Zde vyplňte svůj login (obecně příjmení a jméno, případně s rozlišením duplicit) - jeho přesný tvar zjistíte v detailu své registrace. V případě, že se přihlašujete tlačítkem z detailu své registrace, je login předvyplněn. Pak stiskněte tlačítko Poslat dočasné heslo.

Ztracené heslo - screenshot

V dalším kroku vyplňte e-mailovou adresu, na kterou přijde potvrzení o odeslání hesla (NE heslo - to vždy odesílám na registrovanou e-mailovou adresu). Adresa pro potvrzení může být stejná jako registrovaná, ale nemusí. Důvodem pro vyplnování adresy je kromě zaslání potvrzení hlavně ochrana před roboty, kteří by mohli snadno zlikvidovat Vaši registraci.

Ztracené heslo - screenshot

Po stisku tlačítka Odeslat je pro Váši registraci vygenerováno dočasné heslo a Vaše registrace je skryta. Do 7 dnů musíte registraci potvrdit přihlášením dočasným heslem. Nepotvrdíte-li svoji registraci, je po uplynutí 7 dní vymazána i s propojenými firmami, kluby, plnírnami, barokomorami, inzeráty, ...

Zkontrolujte svoji e-mailovou schránku a najdete tam podobný e-mail:

Ztracené heslo - screenshot

V e-mailu najdete dočasné heslo, jím se můžete ručně přihlásit a nebo můžete udělat totéž kliknutím na odkaz o něco níže v e-mailu. Přihlášením potvrdíte platnost své registrace a funkční e-mailovou adresu. Po přihlášení jste přesměrován(a) na změnu hesla. Tu nemusíte provádět, ale protože dočasné heslo cestovalo za Vámi otevřeným e-mailem, důrazně to doporučuji.

Ztracené heslo - screenshot

Login a dočasné heslo jsou automaticky předvyplněny, stačí jen zapsat Vaše nové heslo a pro kontrolu ho zopakovat. Pak stiskněte tlačítko Změnit heslo.

Ztracené heslo - screenshot

Proběhnou potřebné kontroly a heslo je změněno.

Ztracené heslo - screenshot

Jste nasměrován(a) na přehled své registrace, tak jak ho vidí všichni ostatní. To, že jste přihlášen(a) můžete poznat podle loginu, který se zobrazuje vlevo pod vyhledávacím políčkem. Kliknutím na tento login se vždy dostanete na tento přehled svojí registrace.

autor: Zdeněk Šraier