Strany
potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
Strany potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
zavřít

Napište hledaný výraz a stiskněte Enter

 

Dive-log.info Viewer

prohlížeč logbooku pro mobilní telefony

autor: Zdeněk Šraier  (publikováno: 08.12.2015)

Dive-log.info je elektronický potápěčský logbook v cloudu. Díky datům uloženým na serveru ho máte stále k dispozici, můžete k němu přistupovat doma či v práci z PC, na cestách z netbooku nebo mobilu. Více o tom najdete ve starším článku.

Nyní byla publikována nová komponenta systému - Dive-log.info Viewer. To je prohlížeč logbooku pro mobilní telefony s OS Android. Prohlížeč umožňuje zobrazit všechny informace o ponoru, které jsou uloženy cloudu. Zobrazení je ve formátu vhodném pro malé displeje mobilů. Vzhledem k tomu, že aplikace ukládá lokální kopii dat do telefonu, můžete si svoje ponory prohlédnout i bez datového připojení. Pokud je datové připojení (mobilní data / wifi) dostupné, probíhá aktualizace lokálních dat buď při otevření nestaženého ponoru nebo automatickou synchronizací. Přenáší se vždy pouze data nových či pozměněných ponorů, takže to neohrožuje Váš FUP.

Na následujících screenshotech je kombinace češtiny a angličtiny - to není chyba, ale zobrazení anglicky vyplněného ponoru v prostředí českého telefonu.

seznam roků

ponor(y) vybraného roku

přehled hlavních parametrů ponoru

profil a popis ponoru

použitá výstroj

Aplikace je prozatím v češtině a angličtině, pokud se najde šikovný pomocník - překladatel, není problémem jakýkoliv jiný jazyk.

Registrace i používání dive-log.info je zcela zdarma, je podmíněno pouze jednoduchou registrací. Registrace neznamená, že Vám začnou chodit reklamní e-maily, je pouze cestou k tomu, aby se k Vašim datům nedostala nepovolaná osoba.

Odkaz na web Dive-log.info

autor: Zdeněk Šraier