Strany
potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
Strany potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
zavřít

Napište hledaný výraz a stiskněte Enter

 

Dive-log.info

elektronický potápěčský deník v cloudu

autor: Zdeněk Šraier  (publikováno: 24.12.2014)

Dive-log.info je elektronický potápěčský logbook v cloudu. Díky datům uloženým na serveru ho máte stále k dispozici, můžete k němu přistupovat doma či v práci z PC, na cestách z netbooku nebo mobilu. Všude se dostanete ke svým ponorům. Nic nemusíte instalovat, vše je na webu, vše funguje nezávisle na Vašem operačním systému. Pomocné programy pro import dat je možné vybudovat nad každým OS a jsou na webu k dispozici v nástrojích / sekce download.

screenshot

screenshot

Pokud se chcete pochlubit se svým ponorem přátelům, porovnat si profil ponoru s parťákem, nebo nedejbože zveřejnit průběh nehody - použijte dive-log.info. Svoje ponory spravujete pouze vy sami, jejich prohlížení můžete povolit jmenovitě vybraným kolegům a nebo je zveřejnit zcela všem.

screenshot

screenshot

Dive-log.info umí importovat Vaše existující logbooky, umí načítat data z dekompresních počítačů, načítá profily ponoru i z obyčejných textových souborů, současně také data kompletně exportuje. Zobrazí Vám přehledné statistiky, spočítá spotřebu, ukáže chyby ponoru, ...

screenshot

Jako jedna z mála, nebo možná jedinná aplikace umí Dive-log.info hromadné změny u Vašich ponorů - oprava názvu lokality, jména buddyho, přidání části výstroje, posunutí profilu, pokud zapomenete nastavit čas na svém dekompresním počítači, ...

screenshot

Aplikace je prozatím v češtině a angličtině, pokud se najde šikovný pomocník - překladatel, není problémem jakýkoliv jiný jazyk.

Registrace i používání dive-log.info je zcela zdarma, je podmíněno pouze jednoduchou registrací. Registrace neznamená, že Vám začnou chodit reklamní e-maily, je pouze cestou k tomu, aby se k Vašim datům nedostala nepovolaná osoba.

Odkaz na web Dive-log.info

autor: Zdeněk Šraier